Шановні батьки!

Для унікнення непорозумінь та "неприємних сюрпризів" з боку студентів, підтримуйте постійний зв`язок з кураторами групи та завідувачем відділення!

     Останнім часом серед мешканців міста розповсюджуються чутки про те, що Новокаховський агротехнічний коледж (повна назва – ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету») не пройшов акредитацію та переходить у статус ПТУ. З якою метою поширюється така завідомо невірна інформація зрозуміло: у місті три коледжі, конкуренція велика, а випускників шкіл у цьому році небагато, тому набрати абітурієнтів буде нелегко.

 Спростовуючи подібні вигадки, адміністрація коледжу офіційно повідомляє, що Новокаховський агротехнічний коледж успішно пройшов акредитацію у 2014 році, отримав оновлену ліцензію на здійснення освітньої діяльності та сертифікати про акредитацію за всіма дев’ятю спеціальностями (в тому числі спеціальності "Правознавство"). Новокаховський агротехнічний коледж приймає студентів на базі 9-ти та 11-ти класів за денною та заочною формами навчання. Випускники коледжу отримують диплом державного зразку освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

     Всі бажаючі забезпечуються гуртожитком.

    Випускників, які не пройшли ЗНО в 2015 році, запрошуємо скористатися можливістю вступу до Новокаховського агротехнічного коледжу на 1 курс за результатами вступних екзаменів на основі свідоцтва про базову середню освіту.

Більш детальну інформацію про ліцензію, сертифікати про акредитацію всіх спеціальностей, умови та правила прийому можна отримати на офіційному сайті коледжу: www.nkatk.com або за телефоном: (05549) 4 33 19.